poniedziałek, 13 marzec 2017 23:13

Belzebong, Monasterium, Taraban | Zaścianek, KRAKÓW

Napisała
Ilustracja do artykułu: Belzebong, Monasterium, Taraban | Zaścianek, KRAKÓW Ilustracja do artykułu: Belzebong, Monasterium, Taraban | Zaścianek, KRAKÓW konkursy biletowe #bierzmnie

25 marca w Klubie Zaścianek w Krakowie zagrają: Belzebong, Monasterium oraz Taraban! Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na ten koncert!

Belzebong to stoner metal prosto z Kielc. Zespół powstał w 2008 roku i ma na koncie dwa pełnowymiarowe albumy, kilka europejskich tras koncertowych oraz występy w Stanach Zjednoczonych, dając dowód że w Polsce również można tworzyć muzykę, która jest popularna na całym świecie.

Muzyka Monasterium to nowe spojrzenie na metalową klasykę spod znaku Candlemass, Black Sabbath czy wczesnego Manowar. W 2016 roku nakładem greckiej wytwórni No Remorse Records ukazał się ich debiutancki album 'Monasterium'. Obecnie zespół promuje wydany materiał zbierając entuzjastyczne recenzje w polskich oraz zagranicznych magazynach, portalach i programach muzycznych.

Taraban płaci trybut historii blues-rocka i hard-rocka, składa hołd klasykom i zabiera ich sztandary w XXI. wiek. Krakowski zespół intryguje autorskim materiałem opartym na riffach z tamtych lat, odwołującym się do najlepszych tradycji ciężkiego, czasami psychodelicznego rocka przesiąkniętego bluesowym feelingiem.

To wszystko już 25 marca, w Klubie Zaścianek!

Co zrobić, żeby zdobyć podwójny bilet na to wydarzenie?

 

Zasady konkursu:

1.     Dodaj komentarz pod tym artykułem: „#bierzmnie na koncert do Zaścianka”

2.     Polub profil GIG24.PLna Facebooku: https://www.facebook.com/gig24pl

3.      Polub profil Klubu Zaścianek na Facebooku: https://www.facebook.com/klub.zascianek/

 

Konkurs trwa do: 20.03.2017 (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 18:00, wyniki ogłosimy jeszcze tego samego dnia!

 

NOWOŚCI