wtorek, 27 czerwiec 2017 00:47

Eluveitie i Amaranthe zagrają w Warszawie!

Napisał
Ilustracja do artykułu: Eluveitie i Amaranthe zagrają w Warszawie! 	Ilustracja do artykułu: Eluveitie i Amaranthe zagrają w Warszawie! materiały prasowe wydarzenia Eluveitie i Amaranthe w Progresji

Na koncert Eluveitie z Amaranthe zapraszamy 27 października do warszawskiej Progresji.

Knock Out Productions prezentuje koncert na wspólnej trasie Eluveitie i Amaranthe! Wydarzenie, które odbędzie się jesienią w Warszawie będzie jednocześnie jedynym przystankiem w Polsce w trakcie trwania trasy koncertowej obydwu grup po Europie. W roli supportu zaprezentuje się The Charm The Fury z Holandii. Na koncert Eluveitie z Amaranthe zapraszamy 27 października do warszawskiej Progresji.

Amaranthe trzeba podziwiać przede wszystkim za to, że nie narzekają na biznes muzyczny, fanów, politykę etc., tylko zakasują rękawy i biorą się do pracy. Zjeździli z koncertami kawał świata, parokrotnie zahaczając o Polskę, wydali cztery płyty, ponad 10 singli. W 2016 roku ukazała się czwarta płyta kapeli z Göteborga, "Maximalism", która okazała się największym sukcesem Amaranthe w Szwecji (4. miejsce na liście płyt) oraz sąsiedniej Finlandii (3.). To właśnie ten materiał muzycy będą promować w Polsce.

Bilety

NOWOŚCI