czwartek, 06 lipiec 2017 22:42

MAFIA wystąpi w Stodole!

Napisał
 Ilustracja do artykułu: MAFIA wystąpi w Stodole! Ilustracja do artykułu: MAFIA wystąpi w Stodole! materiały prasowe

Już 7 października w Klubie Stodoła wystąpi MAFIA - zespół, który ma na swoim koncie pół miliona sprzedanych płyt i 1200 zagranych koncertów, a także najważniejsze nagrody muzyczne. Formacja znana z takich utworów jak „Imię Deszczu” czy „W Świetle Dnia” wystąpi na Open Stage.

MAFIA to silna marka na polskim rynku muzycznym i koncertowym. Pod scenę przyciągają tłumnie zarówno świadomi odbiorcy, fani MAFII z czasów gdy wokalistą był Andrzej „Piasek” Piaseczny, jak i wielbiciele największych przebojów MAFII, które do dziś nuci pod nosem cała Polska, i które do dziś można usłyszeć w eterze. Koncerty MAFII to widowiska muzyczne w 100% na żywo, co spotyka się z ogromnym docenieniem przez słuchaczy, a już na pewno przekłada się to na jakość koncertów.
 
25 lat - dokładnie tyle lat istnieje już MAFIA. Ta liczba zdaje się przynieść nowy, dobry etap w życiu zespołu. Po wielu zmianach m.in. w składzie zespołu, historia wreszcie zatacza koło i śmiało można uznać, że TO JEST TEN CZAS! Zespół szykuje wiele nowości muzycznych, a przede wszystkim rozpoczyna trasę koncertową, gdzie zaprezentuje się w nowej odsłonie, ale także nie zabraknie legendarnych numerów zespołu. Zespół wystąpi w Stodole z nowym wokalistą – Filipem Rychcikiem, znanym z programu The Voice Of Poland, Must Be The Music oraz Szansa na Sukces.


Bilety na koncert Mafii:

Przedsprzedaż – 45 zł (stojące)
Od 22 września – 52 zł (stojące)
 

Bilety

 

NOWOŚCI