×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 456
piątek, 07 lipiec 2017 01:11

Gramy bez filtra! Ruszyła kolejna edycja trasy - Cydr Lubelski Spragnieni Lata

Napisał
Ilustracja do artykułu: gramy bez filtra! Ruszyła kolejna edycja trasy - Cydr Lubelski Spragnieni Lata Ilustracja do artykułu: gramy bez filtra! Ruszyła kolejna edycja trasy - Cydr Lubelski Spragnieni Lata materiały prasowe

Bovska, Iza Lach i duet Dwa Sławy zagrają podczas tegorocznej trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.

 

W tym roku artyści grają bez filtra. Niefiltrowanie to hasło inicjatora i głównego sponsora trasy - marki Cydr Lubelski, której tegorocznym headlinerem jest Cydr Lubelski Niefiltrowany. Na otwarte plenerowe koncerty zaprasza do sześciu polskich miast.

Koncerty SPRAGNIENI LATA 2017:

WROCŁAW

Łódź

Kraków

Katowice

Warszawa

 

Finał z udziałem gości specjalnych odbędzie się w Lublinie podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru.

 

"Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy. Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w

najlepszym wydaniu"

- mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. 

 

Cydr_Lubelski_Spragnieni_Lata_artyści_2017.jpg

 

"Trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata dojrzewa. Cieszymy się, że dziś, po trzech latach od jej startu, wiele osób nie wyobraża sobie smaku lata bez naszych plenerowych koncertów. Podobnie jak rozwijamy ideę polskiego cydru, bezkompromisowo podchodzimy do tworzenia line-upu trasy, zapraszając artystów aktualnych, wyróżniających się, mających pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami. 

 - podkreśla Robert Walewski, współtwórca trasy i Brand Manager Cydru Lubelskiego.

Pozytywna energia w nieograniczonych ilościach, niefiltrowane emocje i czerpanie z życia pełnymi garściami - to wszystko podczas 6. edycji trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata!

Wstęp na koncerty jest wolny

TERMINY koncertów Cydr Lubelski Spragnieni Lata:

24.06.2017 WROCŁAW

08.07.2017 ŁÓDŹ

22.07.2017 KRAKÓW

19.08.2017 KATOWICE

26.08.2017 WARSZAWA

16.09.2017 LUBLIN

NOWOŚCI