środa, 09 sierpień 2017 07:18

Bracia Figo Fagot zapraszają na koncert w Stodole!

Napisał
Ilustracja do artykułu: Bracia Figo Fagot zapraszają na koncert w Stodole! Ilustracja do artykułu: Bracia Figo Fagot zapraszają na koncert w Stodole! Materiały prasowe

Zaczepni, niekonwencjonalni i unikatowi. Od siedmiu lat Bracia Figo Fagot systematycznie dostarczają swoim fanom solidną dawkę nieprzewidywalności, humoru oraz pozytywnej energii. 

 

Wykonywany przez nich gatunek to alternatywna forma disco polo, a dzięki takim hitom jak "Bożenka", „Ooooo kończy się już noc” czy "Heteromagnes" od dawna królują w portalu YouTube.

Internet to jednak nie wszystko! Od kilku lat Bartosz Walaszek i Piotr Połać wypełniają po brzegi sale klubowe w całej Polsce. Bilety na ich koncerty wyprzedają się jak ciepłe bułeczki, o czym świadczyć mogą m.in. wcześniejsze występy grupy w Klubie Stodoła. Mimo dużej popularności duet nie spoczywa na laurach i systematycznie nagrywa nowy materiał. Najnowsze utwory już 6 października będzie można usłyszeć w Stodole! 

Jeśli humorystyczna konwencja muzyczna, nieposkromiona fantazja i specyficzne poczucie humoru są tym, co poprawia Wam nastrój, już teraz zagwarantujcie sobie udział w tym wyjątkowym koncercie. Bilety na koncert Braci Figo Fagot w Stodole są dostępne w sprzedaży.Doskonała zabawa gwarantowana!


Zaproszenie Braci Figo Fagot na koncert w Stodole:

 

Bilety:
 
Przedsprzedaż – 49 zł (stojące), 69 zł (balkon)
Od 22.09.2017 – 59 zł (stojące), 79 zł (balkon)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: biletomat.pl

NOWOŚCI