Drzwi bezprzylgowe – plusy i wady

5 kwietnia 2022 by Brak komentarzy

Remontując mieszkanie lub modernizując jego wnętrze musimy zmierzyć się z wyborem – drzwi przylgowe oraz drzwi bezprzylgowe w Gdańsku. Na które z przedstawionych korzystniej się zdecydować? Jak każde rozwiązanie, to również ma swoje wady oraz zalety. Skupmy się na omówieniu obu tych grup.

 Zalety drzwi bezprzylgowych: 

  • Większa estetyka pomieszczeń – jak postawimy na drzwi bezprzylgowe pozbędziemy się w swoim mieszkaniu nierównych kantów. Wynika to Taki stan rzeczy wynikaprzede wszystkim z tego, że takie rozwiązanie wyróżnia to, iż zawiasy nie są widoczne po zamknięciu drzwi.
  • Oryginalna architektura – taki rodzaj drzwi jest często używany w współczesnych wnętrzach. Po zamontowaniu prezentują się zarówno prosto, a także nowocześnie, co stanowi dużą zaletę dla osób, którym zależy na tym, aby wnętrze ich mieszkania było kompatybilne z aktualnymi trendami.

 Wady drzwi bezprzylgowych:

  • Cena – pierwszą i najczęściej przywoływaną wadą drzwi bezprzylgowych jest dość wysoka cena. Jest to wynik w pierwszej kolejności dużej ilości towaru, który trzeba użyć w czasie montowania takich drzwi.
  • Trzeba wynająć bardzo polecanych zwodowców – drzwi bezprzylgowe są niezwykle trudne w montażu. W czasie ich montowania należy się wykazać ogormną precyzją i wprawą, ponieważ nawet mały fałszywy krok może później zaważyć na ich wyglądzie, a zwłaszcza stosowaniu. Ten punkt jest również bezpośrednio połączony z punktem wyżej wymienionym – pomoc fachowców autmatycznie wiążą się z dużymi opłatami

 

Tagi: