Jaki styl płytek będzie najlepszy do Twojej łazienki?

18 czerwca 2021 by Brak komentarzy

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Rynek oferuje bardzo duży wachlarz płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i ostateczna decyzja może przysporzyć wielu rozterek. W czasie podejmowania decyzji najlepiej jest ustalić sobie cele i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka zaspokaja wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które idealnie pasują do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Wpis powstał na podstawie informacji ze strony firmy Interkeram.

Wybierz to co najlepsze

Każdy klient, wybierając płytki ma wiele możliwości, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by jego produkt był solidnie wykonany. Powszechnym czynnikiem wyboru płytek przez sporą część ludzi jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która z łatwością może poprawić wygląd każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to kluczowe, ponieważ, dopasowując odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy szansę stworzyć coś ponadczasowego. Jeżeli potrzebujesz optycznie powiększyć wnętrze, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Trudne wybory – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które nadają troszkę innego efektu, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia produkuje się w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to często spotykany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest oszczędny i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Również w tym przypadku podczas podejmowania decyzji co do kształtu i koloru ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Tagi: