Nowoczesne domy i budynki – zobacz dzieła architekta

3 października 2021 by Brak komentarzy

Dzisiaj opisujemy zrealizowane projekty architekta Craft Project z okolic Serocka.

Budynek usługowy

Architekt zaplanował budynek usługowy, który jest piętrowy. Budynek ma ogromne okna, pomiędzy nimi są brązowe fragmenty, pozostała część budynku jest w białej barwie. Naokoło głównego wejścia, budynek zabudowany jest popielatymi płytami. Całe wejście jest przeszklone.

Przedszkole

Przedszkole jest różnokolorowym budynkiem. Wygląda jakby składało się z 4 małych budynków – jeden jest biały, dwa o innych odcieniach szarego a także jeden niebieski. Jest to niski obiekt, który posiada okna tylko na parterze. Są one wysokie i przeszklone są prawie całe pokoje. Budynek posiada części elewacji w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden domek został wybudowany z cegły i architekt pozostawił ten surowy stan. Dom ma ciemnoszare dachówki, balustradę i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i z piętra jest wyjście na sporej wielkości balkon, który leży na dachu parteru. Budynek posiada wielkie okna.

Kolejny obiekt mieszkalny ma kolor biały i posiada też garaż. Dom jest piętrowy i nad garażem został stworzony balkon z przeszkloną barierką. Budynek ma ciemnoszare i jasnobrązowe fragmenty.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock ma dach w kolorze czerwonym i jest dwupoziomowa. Ściany budynku są beżowe a dodatkowo dookoła restauracji widnieje dużo zieleni takiej jak krzewy oraz niewysokie drzewa. Restauracja posiada okna na każdą stronę, również takie dachowe.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie ma balkon. Obiekt jest w kolorze szarym z fragmentami jasnobrązowymi. Barierki przy balkonach są szklane. Blok posiada parter i dwie kondygnacje oraz jest w kształcie litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z budynków mieszkalnych jest jednokondygnacyjny i ma białe ściany. Obiekt posiada sporej wielkości okna wychodzące do ogrodu i czarny dach.

Kolejny z obiektów mieszkalnych jest nietypowy. Jest dwupoziomowy i posiada balkon. Nie ma standardowego kwadratowego lub prostokątnego kształtu. Ma okna na całą wysokość pokoju, dach jest w czarnym kolorze, a elewacja po części jest jasnobrązowa, a po części architekt zaplanował cegły w kolorze szarym. Sporo elementów jest w kolorze czarnym, tak jak na przykład balustrada balkonowa.

Następny obiekt mieszkalny jest bliźniakiem, który jest piętrowym obiektem. Ma dwa garaże – po jednym dla każdej połowy domu. Budynek jest biało-szary, dodatki takie jak dachówki lub barierki przy balkonach mają czarny kolor. Od frontu domu jest garaż oraz drzwi, z tyłu duże okna balkonowe, którymi można wyjść do ogródka.

Ostatni budynek mieszkalny ma fragment, który przypomina wieżę i jest po części obrośnięta przez rośliny pnące. Ta część jest jasnoszara, a reszta budynku czarna i posiada brązowe fragmenty. Dom jest piętrowy o nieregularnym kształcie.

Dom dla ludzi osób

Ostatni już budynek jest duży – wyglądem przypomina blok. Składa się z parteru i 3 pięter, ma jeszcze poddasze. Lokale na 1, 2 i 3 piętrze posiadają dostęp do balkonu. Kolor tego domu to popielaty, dach jest ciemnoszary. 

Tagi: