Wszystko, o czym warto pamiętać, jeżeli chodzi o garnitury na miarę

16 lutego 2021 by Brak komentarzy

Garnitur towarzyszy nam przy różnych okolicznościach. Żeby odpowiednio się prezentował oraz był przyjemny do noszenia, przy jego wyborze powinno się zwrócić uwagę na parę podstawowych aspektów. Wielu klientów waha się, czy kupić garnitur szyty na miarę. Które rozwiązanie będzie wygodniejsze? O czym zdecydowanie warto wiedzieć o garniturach szytych na miarę?

Garnitur na miarę czy ze sklepu – które rozwiązanie wybrać?

Gotowe garnitury, chociaż w wielu przypadkach prezentują się ładnie, zazwyczaj są uszyte z gorszych jakościowo materiałów (z tego powodu kosztują mniej), oraz, co najważniejsze bardzo trudno jest dopasować dobry rozmiar. W przypadku całego zestawu może to być dodatkowo utrudnione, gdyż nie zawsze nogawki czy rękawy będą dobrej długości. Te problemy nie dotyczą jednak garniturów uszytych na wymiar. Współcześnie jest on coraz popularniejszym rozwiązaniem z powodu swoich licznych korzyści.

Jakie są najważniejsze zalety garnituru na miarę?

Najważniejszą zaletą garnituru na miarę jest przede wszystkim idealne dopasowanie do sylwetki. Nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach, ponieważ przed szyciem wymiary klienta są dokładnie mierzone. Właściwie dopasowany garnitur doskonale uwidacznia wszystkie atuty i akcentuje niezależność właściciela. Składając zamówienie można szczegółowo określić kolor czy fakturę materiałów – ubranie będzie unikatowe, co jest niewykonalne do osiągnięcia w przypadku garniturów ze sklepu.

Od czego zależy cena garnituru?

Rozpiętość cen garniturów szytych na wymiar jest wyjątkowo duża. Może zależeć w dużej mierze od tego, jak bardzo skomplikowany jest projekt, jaki materiał jest używany oraz gdzie leży firma. Ceny będą wahać się od 1000 do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Na przygotowanie garnituru można czekać nawet powyżej trzech miesięcy.

Dobra firma Jak wybrać dobrą firmę?

Na efekt końcowy szytego garnituru wpływa w dużej mierze firma. Dlatego właśnie warto wybierać tylko sprawdzone i profesjonalne marki takie, jak choćby sklep.alhen.pl. Firma szyje garnitury z wysokiej jakości materiałów. O jej profesjonalnym podejściu świadczy zwłaszcza mnóstwo pozytywnych rekomendacji klientów oraz solidna obecność na rynku. ALHEN dba również o dobry kontakt z każdym klientem oraz spełnienie jego wymagań.